Zapraszamy na Sportową zimę 2022 z NOSiR!-em

Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza uczniów nowodworskich szkół podstawowych na Sportową zimę z NOSiR-em 2022!

Wraz z rozpoczęciem ferii zimowych dla województwa mazowieckiego Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na półkolonie zimowe dla dzieci z nowodworskich szkół podstawowych w pierwszym tygodniu zimowego wypoczynku tj. 31 stycznia-4 lutego 2022 r.  Zajęcia sportowe i na basenie, animacje z animatorem będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.

Dokumenty do pobrania znajdują się na dole strony!

 

 

TERMINY PÓŁKOLONII:

31 styczeń  – 4 luty 2022 r.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 na obiektach sportowych Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

PLANOWANE ATRAKCJE m.in.:

  • Gry zespołowe
  • Tenis, badminton
  • Posiłek regeneracyjny
  • Animacje

Cały turnus kosztuje 150 zł/dziecko. Honorowana jest Nowodworska Karta Familijna.

ZAPISY

Zgłoszenia z kompletem uzupełnionych dokumentów (karta zapisu, komplet zgód i oświadczeń, kopia legitymacji szkolnej, dowód wpłaty) należy składać osobiście w Nowodworskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Sportowa 66, pok. 105 (I piętro),  od dnia 3 stycznia 2022 r.  do wyczerpania miejsc, w godz. 8:00-16:00. W związku z ograniczoną ilością miejsc,  o uczestnictwie w akcji decydować będzie kolejność zgłoszeń.

DOJAZD

Organizator zapewnia dojazd uczestników na miejsce akcji tj. ul. Sportowa 66 w Nowym Dworze Mazowieckim. Zbiórki i powroty z zajęć dla osób korzystających z autokaru zapewnionego przez organizatora będą się odbywać przy szkołach: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim – Modlin Twierdza, ul. Bema 312, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Wybickiego w Modlinie Starym, ul. Szkolna 3, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Młodzieżowa 1. Dokładne godziny zbiórek w wymienionych punktach zostaną podane na tydzień przed rozpoczęciem turnusu.

Karta zapisu

Informacja dla rodziców