Tworzymy dodatkowe grupy na zajęcia z aqua aerobiku!

Otwieramy zapisy na dodatkowe grupy zajęć z aqua aerobiku. Zapisy i informacje w kasie pływalni, tel. 22 775 41 42 wew 404., mail: rekreacja@nosir.pl

Zajęcia z aqua aerobiku prowadzą nasze instruktorki: Natalia Chojnacka oraz Agnieszka Dzierżanowska.

Natalia Chojnacka

Natalia Chojnacka

Od 2018 roku zasila kadrę NOSiR. Instruktor pływania i aqua aerobik. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Czynny nauczyciel wychowania fizycznego. Pasjonatka aqua aerobiku, pracująca na co dzień z wieloma grupami. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów z tej tematyki. Oprócz aqua, Natalia interesuje się promocją zdrowia. Od zawsze związana ze sportem – jej pasją jest piłką ręczna. Życzliwa i wiecznie uśmiechnięta. Otwarta na ludzi i uparcie dążąca do celu. Swoją pasją stara się zarazić każdego uczestnika zajęć.

 

Agnieszka Dzierżanowska

Agnieszka Dzierżanowska

Absolwentka warszawskiej AWF, gdzie zdobyła uprawnienia instruktora pływania, nowoczesnych form gimnastyki o specjalności fitness, aqua aerobiku oraz nauki pływania niemowląt. Aqua aerobik dla dorosłych prowadzi już od 7 lat. Swoje doświadczenie zdobyła na licznych konwencjach, kursach i pokazach. Prowadzi zajęcia o dużej intensywności mające na celu wysmuklenie sylwetki, jak i ćwiczenia gimnastyczne ukierunkowane na wzmacnianie mięśni. Pracuje z dziećmi jako nauczyciel wychowania fizycznego. Jest osobą otwartą, odważną i kreatywną, lubi sport i pracę z ludźmi.