Srebrny medal Mistrzostw Województwa w grze podwójnej dla zawodników KTS-u!

W niedzielę 14.03.2021 r. w hali Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Młodzieżowej odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Seniorów i Seniorek w tenisie stołowym.

Drugie miejsce w grze podwójnej podczas tych zawodów wywalczyli zawodnicy KTS NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki: Piotr Stępiński i Damian Wasiak! W meczu finałowym po zaciętym spotkaniu przegrali 3:2 z parą Miłosz Redzimski/Patryk Pyśk z KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki. Damian i Piotrek powtórzyli tym samym wynik z poprzedniego sezonu.

Tego dnia zmagania toczyły się w grze podwójnej, a także w grze pojedynczej. Wśród mężczyzn najlepiej spisał się Piotr Stępiński, który po trudnych meczach w początkowych rundach turnieju dotarł aż do półfinału. Niestety przegrał w nim z Patrykiem Pyśkiem i o miejsce na podium musiał walczyć z Jackiem Mitasem. W zaciętym pięciosetowym pojedynku lepszy był młody zawodnik Bogorii, a Piotrek zajął w całym turnieju 4. miejsce tuż za podium. Pozostali reprezentanci KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki zawody zakończyli na miejscach: 5-8. Kamil Kleczkowski, 13-16. Damian Wasiak, 17-24. Jan Klepko.
Turniej był ostatnią możliwością kwalifikacji do Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów, które odbędą się w Arłamowie w dniach 26-28.03.2021 r. Wśród najlepszych zawodników kraju wystąpi reprezentant KTS NOSiR Antoni Witkowski, który kwalifikację zapewnił sobie dzięki dobrym występom na wcześniejszych Grand Prix Polski Seniorów i posiada limit ogólnopolski.