„Sportowa zima z NOSiR-em” – fotorelacja

W pierwszym tygodniu ferii zimowych tj. 31 stycznia – 4 lutego br. na terenie Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji obywały się półkolonie zimowe dla dzieci ze szkół podstawowych.

Bardzo aktywnie spędzili czas uczestnicy półkolonii zimowych pn. „Sportowa zima z NOSiR-em”.  45 uczniów mogło sprawdzić się w różnych dyscyplinach sportowych.

Bardzo ważne zajęcia dla dzieci poprowadziła Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP Nowy Dwór Mazowiecki, która w ciekawy sposób opowiedziała i przedstawiła zakres pierwszej pomocy przedmedycznej. Policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Maz. opowiedziała natomiast o bezpieczeństwie w czasie zimowego szaleństwa oraz o poruszaniu się po drodze. Poprowadzone przez służby zajęcia na pewno zapadną dzieciom w pamięci i wpłyną na ich wiedzę i bezpieczeństwo. Profesjonalny trening dla młodych sportowców poprowadzili również trenerzy tenisa stołowego z KTS Nowy Dwór Maz. Piotr Stępiński i Filip Pawelec oraz Zuzanna Pawelec.

Treningi tenisa ziemnego prowadził pan Stanisław Życieński, który od lat świeci sportowym przykładem dla już kilku sportowych pokoleń.

Ponadto, dzieci mogły wziąć udział w zajęciach z boksu prowadzone przez Klub Bokserski Nowy Dwór Maz., nauczyć się strzelać z bezpiecznego łuku, poskakać na trampolinie czy brać udział w innych zabawach i grach zespołowych oraz umysłowych. Dziękujemy również Lokalnemu Ośrodkowi Sportowemu „LOS” za wspieranie naszych działań i inicjatyw.