SPORT SZKOLNY 2019/20

Terminarz i wyniki Zawodów Szkolnych gminnych i powiatowych 2019/2020.

GMINNE: Biegi przełajowe indywidualne 23 września 2019 r. (Modlin Twierdza)

> WYNIKI

GMINNE: Biegi przełajowe sztafety 25 września 2019 r. (Modlin Twierdza)

> WYNIKI

POWIATOWE: Biegi przełajowe indywidualne 30 września 2019 r. (Modlin Twierdza)

> WYNIKI

GMINNE: Zawody w piłkę nożna chłopców i dziewcząt (2005-2006) 1 października 2019 r. (Sportowa 66)

> WYNIKI

POWIATOWE: Biegi przełajowe sztafety 2 października 2019 r. (Modlin Twierdza)

> WYNIKI

POWIATOWE: Zawody w piłkę nożną chłopców i dziewcząt (2005-2006) 3 października 2019 r. (Sportowa 66)

>WYNIKI 

GMINNE: Zawody w MINI koszykówkę chłopców i dziewcząt (2007 i mł.) 18 listopada 2019 r. (ul. Młodzieżowa 1)

>WYNIKI

GMINNE: Zawody w koszykówkę chłopców i dziewcząt (2005-2006) 19 listopada 2019 r. (ul. Młodzieżowa 1)

>WYNIKI

POWIATOWE: Zawody w MINI koszykówkę chłopców i dziewcząt (2007 i mł.) 26 listopada 2019 r. (ul. Młodzieżowa 1)

>WYNIKI

POWIATOWE: Zawody w koszykówkę chłopców i dziewcząt (2005-2006) 28 listopada 2019 r. (ul. Młodzieżowa 1)

>WYNIKI


2020

GMINA: TENIS STOŁOWY w kategorii dzieci (2007-08) oraz młodzieży (2005-06) dziewcząt i chłopców
Termin: 26.02.2020 r. (środa), godz. 9:00
Miejsce: Hala, ul. Młodzieżowa 1, Nowy Dwór Maz.

>WYNIKI

POWIAT: TENIS STOŁOWY w kategorii dzieci (2007-08) oraz młodzieży (2005-06) dziewcząt i chłopców
Termin: 28.02.2020 r. (piątek), godz. 10:00
Miejsce: Hala, ul. Młodzieżowa 1, Nowy Dwór Maz.

>WYNIKI

GMINA/POWIAT: Drużynowe i indywidualne zawody w PŁYWANIU w kategorii dzieci (2007-10), młodzieży (2005-06) oraz sztafet – dziewcząt i chłopców
Termin: 04.03.2020 r. (środa), godz. 9:00
Miejsce: Pływalnia Miejska, ul. Sportowa 66, Nowy Dwór Maz.

GMINA: MINI SIATKÓWKA (czwórki) w kategorii dzieci (2007 i mł.) – dziewcząt i chłopców
Termin: 10.03.2020 r. (wtorek), godz. 9:00
Miejsce: Hala, ul. Sportowa 66, Nowy Dwór Maz.

GMINA: PIŁKA SIATKOWA w kategorii młodzieży (2005-06) dziewcząt i chłopców
Termin: 11.03.2020 r. (środa), godz. 9:00
Miejsce: Hala, ul. Sportowa 66, Nowy Dwór Maz.

POWIAT: MINI SIATKÓWKA (czwórki) w kategorii dzieci (2007 i mł.) – dziewcząt i chłopców
Termin: 18.03.2020 r. (środa), godz. 10:00
Miejsce: Hala, ul. Sportowa 66, Nowy Dwór Maz.

POWIAT: PIŁKA SIATKOWA w kategorii młodzieży (2005-06) dziewcząt i chłopców
Termin: 19.03.2020 r. (czwartek), godz. 10:00
Miejsce: Hala, ul. Sportowa 66, Nowy Dwór Maz.

GMINA: MINI PIŁKA RĘCZNA w kategorii dzieci (2007 i mł.) CHŁOPCÓW
Termin: 31.03.2020 r. (wtorek), godz. 9:00
Miejsce: Hala, ul. Sportowa 66, Nowy Dwór Maz.

GMINA: MINI PIŁKA RĘCZNA w kategorii dzieci (2007 i mł.) DZIEWCZĄT
Termin: 01.04.2020 r. (środa), godz. 9:00
Miejsce: Hala, ul. Sportowa 66, Nowy Dwór Maz.

POWIAT: MINI PIŁKA RĘCZNA w kategorii dzieci (2007 i mł.) CHŁOPCÓW
Termin: 03.04.2020 r. (piątek), godz. 10:00
Miejsce: Hala, ul. Sportowa 66, Nowy Dwór Maz.

POWIAT: MINI PIŁKA RĘCZNA w kategorii dzieci (2007 i mł.) DZIEWCZĄT
Termin: 07.04.2020 r. (wtorek), godz. 10:00
Miejsce: Hala, ul. Sportowa 66, Nowy Dwór Maz.

GMINA: PIŁKA RĘCZNA w kategorii młodzieży (2005-06) DZIEWCZĄT
Termin: 15.04.2020 r. (środa), godz. 9:00
Miejsce: Hala, ul. Sportowa 66, Nowy Dwór Maz.

GMINA: PIŁKA RĘCZNA w kategorii młodzieży (2005-06) CHŁOPCÓW
Termin: 16.04.2020 r. (czwartek), godz. 9:00
Miejsce: Hala, ul. Sportowa 66, Nowy Dwór Maz.

POWIAT: PIŁKA RĘCZNA w kategorii młodzieży (2005-06) DZIEWCZĄT
Termin: 17.04.2020 r. (wtorek), godz. 10:00
Miejsce: Hala, ul. Sportowa 66, Nowy Dwór Maz.

GMINA: MINI PIŁKA NOŻNA w kategorii dzieci (2007 i mł.) chłopców i dziewcząt
Termin: 23.04.2020 r. (czwartek), godz. 9:00
Miejsce: Boisko Sztuczne, ul. Sportowa 66, Nowy Dwór Maz.

POWIAT: PIŁKA RĘCZNA w kategorii młodzieży (2005-06) CHŁOPCÓW
Termin: 24.04.2020 r. (środa), godz. 10:00
Miejsce: Hala, ul. Sportowa 66, Nowy Dwór Maz.

POWIAT: MINI PIŁKA NOŻNA w kategorii dzieci (2007 i mł.) chłopców i dziewcząt
Termin: 29.04.2020 r. (środa), godz. 10:00
Miejsce: Boisko Sztuczne, ul. Sportowa 66, Nowy Dwór Maz.

Regulamin XXII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej na rok szkolny 2019/2020

Terminarz XXII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
REJONU Legionowo – Piaseczno – Otwock – Nowy Dwór Maz. – Wołomin rok szkolny 2019/2020
Młodzieży Klasy VII i VIII / rocznik 2005-2006 ( dziewczęta i chłopcy)

Terminarz XXII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
REJONU Legionowo – Piaseczno – Otwock – Nowy Dwór Maz. – Wołomin rok szkolny 2019/2020
Dzieci Klasy V -VI rocznik 2007 i młodsi – Szkoły Podstawowe