Otwarte letnie Mistrzostwa Warszawy

Ostatni weekend był bardzo pracowity dla zawodników sekcji pływania Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W dniach 30.05 -1.06 młodzi pływacy rywalizowali o medale podczas Otwartych Letnich Mistrzostw Warszawy odbywających się na pływalni olimpijskiej @ Warszawianka Wodny Park.

Wszyscy reprezentanci Nowego Dworu poprawili swoje dotychczasowe rekordy życiowe (co świadczy o ciągłych postępach. Oraz po raz pierwszy w historii zdobyli medale tej prestiżowej, międzynarodowej imprezy.

Najmłodszy zawodnik, Jehvginij Zubhakin trzykrotnie wygrywał swoje konkurencje (1 miejsce 50 m st. dowolnym, 50 m st. motylkowym oraz 100 m st. dowolnym), a na dystansie 100 m st. grzbietowym zajął drugie miejsce. W klasyfikacji generalnej zajął pierwsze miejsce i zdobył tytuł Najlepszego Zawodnika Mistrzostw Warszawy rocznika 2010.

Jan Michałowski po zaciętym wyścigu na 200 m st. zmiennym zdobył tytuł Vice-Mistrza Warszawy w roczniku 2008.

Brązowy medal na 200 m st. dowolnym zdobył Igor Bzymek poprawiając przy tym klubowy rekord na tym dystansie.

Serdecznie dziękujemy kibicom za gorący doping oraz @warszawianka za profesjonalne przeprowadzenie zawodów oraz słodkie upominki dla zawodników.