Kadetki z historycznym awansem do połfinałów Mistrzostw Polski!

Od 18 do 21 marca w Białymstoku odbyły się ćwierćfinały Mistrzostw Polski kadetek w siatkówkę. Zawodniczki Cezarego Tulina zajęły 2. miejsce i awansowały do turnieju półfinałowego!

W ćwierćfinałach wystąpiło 48 drużyn , które rywalizowały w ośmiu grupach po sześć zespołów. Nasze zawodniczki rywalizowały m.in. z mocnymi zespołami z Gdańska, Białegostoku czy Wieliczki.

Naszym celem był awans  do turnieju półfinałowego, co dawałoby nam miejsce w  najlepszej 16-tce zespołów w  kraju. Udało się pierwszy raz w historii klubu i miasta, że doszliśmy tak daleko. W  meczu finałowym o 1.  miejsce  ulegliśmy 2:3 Solnej Wieliczce, mając swoje szanse w tym meczu na  zwycięstwo. Nie udało się, trudno, my mamy to po, co pojechaliśmy na  Podlasie. Chwilę jeszcze  odpoczywamy i od środy zaczynamy przygotowania  do turnieju półfinałowegopowiedział po turnieju trener kadetek, Cezary Tulin.

Turniej półfinałowy odbędzie się najprawdopodobniej w weekend majowy.

NOSiR: Natalia Wiącek, Aleksandra Stan, Aleksandra Żuryńska, Julia Żelazek, Weronika Urbiak, Urszula Bolińska, Julia Grzelak, Katarzyna Mazurek, Klaudia Grzywaczewska, Natalia Staśkowiak, Natalia Ziemińska, Zuzanna Trzpioła.