I etap IX Rodzinnych Zawodów w pływaniu o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego🏆🏊‍♂️

20 listopada odbył się I etap IX Rodzinnych Zawodów w pływaniu o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego🏊‍♂️
Na zawodach zjawiło się ponad 100 zawodników, którzy mierzy się w 3 konkurencjach. Były to między innymi:

  • start indywidualny,
  • sztafeta open indywidualna,
  • sztafeta rodzinna.

W konkurencji „start indywidualny”, podzieliliśmy ją na 7 kategorii wyróżniając roczniki. W pozostałych dwóch konkurencjach, podzieliliśmy je na dwie grupy.

Głównym założeniem zawodów było spędzenie swojego czasu wśród rodzinny oraz otaczających znajomych.

Dodatkowo zawodnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności w walce o najlepszą pozycję.

Transmisję z zawodów dzięki uprzejmości tv.nsk.pl – Telewizja NSK można obejrzeć tutaj:
➡️https://www.youtube.com/watch?v=ID3Z4VFb3Vg&ab_channel=TV.NSK.PL_sportndm
➡️ https://www.youtube.com/watch?v=9659SfHVVuI…
➡️ Link do punktacji z zawodów: https://nosir.pl/wp-content/uploads/2022/11/Wyniki-Zawody-plywackie-Etap-I-1.pdf

Wyniki I etapu:

Kategoria I – Dziewczęta
1. Hania Lazurek – 36”81
2. Lena Kowalska – 42”72
3. Adrianna Kalinowska – 52”65

Kategoria I – Chłopcy
1. Jan Leszko – 34”52
2. Michał Sasin – 35”19

Kategoria II – Dziewczęta
1. Zofia Majewska – 27”88
2. Elena Górka – 28”03
3. Julia Rutkowska – 30”44

Kategoria II – Chłopcy
1. Dominik Bułkin – 21”50
2. Antoni Leszko – 27”09
3. Szymon Kowalski – 27”91

Kategoria III – Dziewczęta
1. Alina Kalinowska – 39”97
2. Wiktoria Majewska – 41”40
3. Zofia Choroś – 43”00

Kategoria III – Chłopcy
1. Antoni Lazurek – 35”10
2. Roman Jagusiak – 45”60
3. Jakub Pętkowski – 48”28

Kategoria IV – Dziewczęta
1. Iga Zielińska – 37″41
2. Anna Zając – 37″45
3. Daria Krawczyk – 41″03

Kategoria IV – Chłopcy
1. Simon Przybytniak – 32”97
2. Wojciech Bieńkowski – 49”35
3. Julian Kijkowski – 50”55

Kategoria V – Dziewczęta
1. Michalina Grzesiak – 33″06
2. Julia Śliwińska – 36″53
3. Helena Wrzeszcz – 39″00

Kategoria V – Chłopcy
1. Bartosz Białobrowko – 31”35
2. Szymon Jakubowski – 32”18
3. Adam Jakubowski – 36”06

Kategoria VI – Kobiety
1. Magdalena Budkiewicz – 32”88
2. Jolanta Hetmańska Wrzeszcz – 42”84
3. Magdalena Klimek Majewska – 51”84

Kategoria VI – Mężczyźni
1. Marcin Banaszkiewicz – 35”22
2. Igor Kiliś – 35”66
3. Adam Gollnik – 36”60

Kategoria VII – Kobiety
1. Grażyna Bydołek – 1”24”09

Kategoria VII – Mężczyźni
1. Tomasz Grzelak – 46”44
2. Henryk Paź – 1’11’22

Sztafeta Open Indywidualna – Grupa I

1. Adam Cholewiński, Szymon Tomaszewski – 43″19
2. Jan Sapiecha, Igor Kiliś – 48”31
3. Błażej Cegiełka, Oskar Cegiełka – 50”41

Sztafeta Open Indywidualna – Grupa II

1. Marcin Banaszkiewicz, Kamil Kwiatkowski – 33”28
2. Gustaw Kijkowski, Tomasz Kazanecki – 35’94
3. Łukasz Majewski, Magdalena Klimek-Majewska – 40”59

Sztafeta Rodzinna – Grupa I

1. Krystian i Julia Śliwińska – 34”67
2. Tomasz i Łukasz Grzelak – 37”47
3. Helena Wrzeszcz i Jolanta Hetmańska-Wrzeszcz – 37,48

Sztafeta Rodzinna – Grupa II

1. Szymon i Anna Zając – 30”60
2. Antoni i Bartosz Lazurek – 30”75
3. Wiktoria i Łukasz Majewscy – 37”25

Kolejny etap – w lutym 2023 r.