Koszykówka

Harmonogram

Nowodworskiej Szkolnej Ligi Koszykówki

Szkoły Średnie:

6 listopada 2018 r.

Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych Pomiechówek – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 36:22

Skład ZSP Pomiechówek: Kacper Sawicki (10), Kacper Dudek, Mariusz Chmielewski (4), Błażej Rudnicki (1), Arkadiusz Marek, Orlikowski (6), Maciej Bykowski (2), Ostrowski (2), Kazimierski (9)

Skład ZSZ nr 1 NDM: Karol Macko (2), Krystian Borkowski (11), Olek Kasiński, Kacper Siemla, Sebastian Nesner (2), Adam Dziedzic (2), Piotr Gronczewski-Wasilewski (2), Michał Macko (3)

*() – zdobyte punkty

20 listopada 2018 r.

Liceum Ogólnokształcące im. Wojska Polskiego – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 64:33

4 grudnia 2018 r.

Liceum Ogólnokształcące im. Wojska Polskiego – Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych Pomiechówek 24:43

18 grudnia 2018 r.

Zespół Szkół Zawodowych nr 1– Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych Pomiechówek

8 stycznia 2019 r.

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 – Liceum Ogólnokształcące im. Wojska Polskiego

22 stycznia 2019 r.

Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych Pomiechówek – Liceum Ogólnokształcące im. Wojska Polskiego 25:74

5 marca 2019 r.

FINAŁ

SZKOŁY PODSTAWOWE I GIMNAZJUM

15 listopada 2018 , 14 lutego 2019

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 – SZKOŁA PODSTAWOWA POMIECHÓWEK

PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1 – ZSP ZAKROCZYM 21:33

29 listopada 2018 , 28 lutego 2019

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 23:32

SZKOŁA PODSTAWOWA POMIECHÓWEK – PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1

12 grudnia 2018 , 14 marca 2019

ZSP ZAKROCZYM – ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 – PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1

3 stycznia 2019, 28 marca 2019

SZKOŁA PODSTAWOWA POMIECHÓWEK – ZSP ZAKROCZYM

PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1 – ZESPÓŁ SZKÓL NR 1

17 stycznia 2019 , 4 kwietnia 2019

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 – ZSP ZAKROCZYM

SZKOŁA PODSTAWOWA POMIECHÓWEK – ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

25 KWIETNIA 2019

MECZ O III MIEJSCE

FINAŁ

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW godz. 18:00

START MECZU 18:30

Czas gry :4x 10min

Obowiązują przepisy WozKosz

Zawodnik zobowiązany jest posiadać dokument tożsamości ( LEGITYMACJA SZKOLNA)

Mecze odbywać się będą w hali sportowej przy ul. Młodzieżowej 1

Koordynatorzy:

Aleksandra Szczurowska 662009747

Artur Liciński 695642499